Internetový rádioprijímač s DAB+ JVC RA-E981B, čierny

Kód produktu: JVCRAE981B
Internetové rádio, DAB+/FM tuner, Bluetooth, LCD displej 2,8“, WiFi, Spotifiy Connect, ovládanie cez aplikáciu, diaľkový ovládač, výkon 10W, ekvalizér, USB, AUX

Moderné rádio nabité funkciami


Pokiaľ hľadáte skutočne univerzálny prehrávač, je JVC RA-E981B určený práve Vám. Umožňuje vybrať si z niekoľkých rôznych spôsobov príjmu audio obsahu. A nezáleží na tom, či dávate prednosť tradičným rozhlasovým staniciam alebo milujete počúvanie moderných podcastov. So všetkými možnosťami si JVC RA-E981B hravo poradí.

Zo vzduchu, po internete, cez mobilný telefón…

Moderná doba výrazne rozšírila ponuku audio obsahu. Preto rádio JVC RA-E981B ponúka široký výber jeho príjmu. Naladiť je možné rozhlasové stanice v modernom DAB+, ale aj klasickom FM pásme. V oboch prípadoch umožňuje prístroj naladiť a uložiť 40 predvolieb. Ak sa neuspokojíte s lokálnou rozhlasovou ponukou, oceníte možnosť počúvania internetových rádií z takmer celého sveta. Aj v tomto prípade je možné do pamäte uložiť až 40 predvolieb. Na využitie tejto funkcie je potrebné prístroj pripojiť k internetovej WiFi sieti.

Výhody pripojenia rádia k internetu ale nespočívajú iba v možnosti príjmu internetových rozhlasových staníc. Využiť je možné tiež funkciu Spotify® Connect a jednoducho prepojiť prehrávač s Vašim Spotify® účtom.
Rádio JVC RA-E981B je možné tiež jednoducho spárovať s mobilným telefónom prostredníctvom Bluetooth® pripojenia a použiť ho ako externý reproduktor.

Vďaka farebnému displeju s uhlopriečkou 2,8” je ovládanie a nastavenie pohodlné a intuitívne. Milovníkom bezdrôtových technológií je určená možnosť spárovania prehrávača s mobilnou aplikáciou UNDOK™, ktorá je dostupná pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Mobilná aplikácia umožňuje pohodlne ovládať všetky dôležité funkcie z mobilného zariadenia.

Ovládať prehrávač je možné tiež priloženým diaľkovým ovládačom. V prípade, že si potrpíte na tradičnejšie zdroje audio obsahu, určite využijete zabudovaný USB vstup (s podporou formátu MP3), ale tiež AUX-IN konektor.
O zvukovú reprodukciu sa stará dvojica stereo reproduktorov so zabudovaným Bassreflexom, s celkovým výkonom 10 W, ktorých prednes je možné upravovať pomocou vstavaného ekvalizéru. Ak uprednostňujete počúvanie v súkromí, je pre vás nachystaný slúchadlový výstup.

Príjemným benefitom je aj možnosť nastavenia dvoch na sebe nezávislých časov budenia. Ďalej funkcia SNOOZE a funkcia SLEEP pre automatické vypnutie. Prístroj je napájaný z elektrickej siete prostredníctvom priloženého adaptéra.      


Funkcie

•Veľký 2,8 palcový farebný displej

 • Internetové rádio (40 predvolieb)
 • DAB+/FM tuner (40 DAB, 40 FM predvolieb)
 • Kompatibilita so službou Spotify Connect
 • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
 • Podpora formátu MP3
 • Ekvalizér
 • Dva časy budenia
 • Odložené budenie Snooze
 • Funkcia Sleep
 • Diaľkový ovládač
 • Možnosť ovládania cez aplikáciu (Android, iOS)

  Špecifikácia

  Bluetooth V4.2 – podpora profilov A2DP, AVRCP

WiFi IEEE 802.11b/g/n
Frekvencia DAB: 174,9 - 239,2 MHz
Frekvencia FM: 87,5 - 108 MHz
Výkon 2 x 5 W (RMS)
Napájanie adaptérom

Konektory a vstupy

USB vstup
Slúchadlový výstup
Line out výstup
AUX in vstup


Technické parametre:

Šírka 30.5 cm
Šírka 39.0 cm
Prehrávané médiá USB flashdisk
Výška 15.5 cm
Výška 12.5 cm
Prehrávané formáty MP3
Hĺbka 20.5 cm
Tuner digitálny s DAB+
Hĺbka 18.5 cm
Hmotnosť 2.05 kg
Hmotnosť 2.74 kg
Vlnový rozsah FM, DAB+
Výkon 10 W
Hodiny Áno
Budík Áno
LCD displej Áno
Diaľkové ovládanie v balení Áno
Typ rádia stolné
Odporúčaná kategória bežný používateľ
Internetové rádio Áno
Kuchynské rádio Nie
Bluetooth Áno
Slúchadlový výstup Áno
Napájanie sieťové
Označenie BT pripojenia JVC RA-E981B
Typ úložného systému žiadny
JVC Premium Service Pack

Video

Kde kúpiť JVC