Soundbar JVC TH-E321B, 2.0

Kód produktu: JVCTHE321B
Soundbar 2.0 kanálový zvuk, výkon 100 W, HDMI ARC/CEC, Bluetooth, USB(MP3), optický vstup, AUX, diaľkový ovládač, ekvalizéry

Ideálny pre televízory JVC

Pokiaľ chcete povýšiť zvuk z televízora na nadpriemernú úroveň, je vhodné ho doplniť externým reproduktorom. Najlepšou voľbou na vylepšenie zvukovej reprodukcie televízora je jednoznačne soundbar značky JVC.
 
Soundbar JVC TH-E321 s 2.0 kanálovým zvukom predstavuje ideálny doplnok k televízoru pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať filmové zážitky ako v kine alebo počúvať obľúbenú hudbu v pohodlí svojej obývacej izby. Dokonalý zvukový zážitok ešte umocňujú vstavané ekvalizéry, ktoré upravujú nastavenie podľa žánru – film, hudba, šport, hovorené slovo. Samozrejmosťou je tiež možnosť užívateľského nastavenia vyváženia výšok a basov podľa Vašej preferencie.

Dokonalý zážitok z filmu

Soundbar JVC TH-E321 zaujme predovšetkým využitím 2.0 kanálového zvuku a celkovým výkonom 100 W. V pozdĺžnom rozložení prístroja sú uložené 4 reproduktory – dva pre ľavý a dva pre pravý kanál. Tento systém prispieva predovšetkým pre lepší zážitok sledovania filmov.

Film, hudba, hovorené slovo…

Soundbar JVC TH-E321 umožňuje široké spektrum využitia. To je dané hlavne možnosťami audio vstupov. Najdôležitejším z nich je HDMI vstup s funkcia ARC (Audio Return Channel). Na prenos zvuku v najvyššej kvalite, vrátane využitia funkcie Dolby Atmos, odporúčame prepojiť televízor so soundbarom práve HDMI káblom. Vďaka funkcii HDMI CEC sa navyše soundbar zapne/vypne zároveň s televízorom a bude ho možné ovládať diaľkovým ovládačom od televízora.

Vhodným prepojením soundbaru s televízorom je tiež optický audio kábel prostredníctvom optického vstupu.

Hudobný obsah môžete pohodlne streamovať do soundbaru aj cez Bluetooth, napr. zo svojho mobilného zariadenia. Soundbar podporuje jeho verziu 5.1 s podporou profilov A2DP, AVRCP.

Príjemným benefitom je tiež podpora prehrávania MP3 súborov z externých USB diskov – do veľkosti 32 GB; alebo možnosť využitia AUX in vstupu.

Prepínať medzi zdrojmi zvuku (HDMI, Bluetooth, atď.) je možné pohodlne prostredníctvom diaľkového ovládača alebo aj tlačidlami na hornej strane soundbaru.

Súčasťou balenia soundbaru je aj montážna sada na bezpečné upevnenie soundbaru na stenu, ďalej HDMI kábel a LINE-IN kábel.

Funkce

  • 2.0 kanálový soundbar
  • Celkový výkon 100 W (RMS)
  • Podpora HDMI ARC / CEC
  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • USB vstup
  • Podpora formátu MP3
  • Ekvalizéry
  • Držák pro montáž na stěnu
  • Dálkový ovladač

Specifikace 

Bluetooth V 5.1 – podpora profilů A2DP, AVRCP 
Frekvenční rozsah 120 Hz – 20 kHz  
USB vstup (max. 32 GB)
Šířka 90 cm
Napájení ze sítě

Konektory a vstupy 

1x HDMI ARC vstup
Optický audio vstup
Koaxiální audio vstup
USB vstup
AUX in vstup

Obsah balení

Montážní sada na stěnu
LINE-IN kabel

Technické parametre:

Šírka 108.0 cm
Šírka 90.0 cm
Výška 17.5 cm
Prehrávané formáty MP3
Výška 6.5 cm
Celkový výkon RMS 100 W
Konfigurácia reprosústavy 2
Hĺbka 9.5 cm
Hĺbka 11.0 cm
Subwoofer nie
Hmotnosť 2.69 kg
Hmotnosť 1.90 kg
Dolby Atmos nie
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth
Typ pripojenia digitálne optické, AUX, HDMI ARC, digitálne koaxiálne
SMART Nie
Umelá inteligencia Nie
Špecifické funkcie HDMI ARC / CEC
HDMI 1.4 1
Počet USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (Š × V × H) 90 × 6,7 × 9,3 cm
Subwoofer (V × Š × H) bez subwoofera cm
Označenie BT pripojenia TH-E321B
Štandardne dodávané príslušenstvo návod/rýchly návod, sieťový kábel, diaľkový ovládač, batérie pre diaľkový ovládač, nástenný držiak – súprava pre montáž na stenu, AUX–IN kábel
Rozmer (cm) 90 cm
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
JVC Premium Service Pack

Kde kúpiť JVC