Soundbar JVC TH-E631B, 2.1

Kód produktu: JVCTHE631B
Soundbar 2.1 kanálový zvuk, výkon 220 W, bezdrôtový subwoofer, HDMI ARC/CEC, Bluetooth, USB(MP3), optický vstup, AUX, diaľkový ovládač, ekvalizéry

Ideálny pre televízory JVC

Pokiaľ chcete povýšiť zvuk z televízora na nadpriemernú úroveň, je vhodné ho doplniť externým reproduktorom. Najlepšou voľbou na vylepšenie zvukovej reprodukcie televízora je jednoznačne soundbar značky JVC.
 
Soundbar JVC TH-E631 s 2.1. kanálovým zvukom a bezdrátovým subwooferom predstavuje ideálny doplnok k televízoru pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať filmové zážitky ako v kine alebo počúvať obľúbenú hudbu v pohodlí svojej obývacej izby. Dokonalý zvukový zážitok ešte umocňujú vstavané ekvalizéry, ktoré upravujú nastavenie podľa žánru – film, hudba, šport, hovorené slovo. Samozrejmosťou je tiež možnosť užívateľského nastavenia vyváženia výšok a basov podľa Vašej preferencie.

Dokonalý zážitok z filmu

Soundbar JVC TH-E631 zaujme predovšetkým využitím 2.1 kanálového zvuku a celkovým výkonom 220 W. V pozdĺžnom rozložení prístroja sú uložené 4 reproduktory – dva pre ľavý a dva pre pravý kanál. Tento systém prispieva predovšetkým pre lepší zážitok sledovania filmov.

Užite si dunivé basy

Nepostrádateľnou súčasťou každej hudobnej alebo filmovej produkcie sú nízke tóny, teda basy. O ich výrazné podanie sa stará bezdrôtový subwoofer s výrazným bass reflexom. Subwoofer sa automaticky páruje so soundbarom po jeho zapnutí. Odpadá tak nutnosť káblového prepojenia oboch prístrojov.

Film, hudba, hovorené slovo…

Soundbar JVC TH-E631 umožňuje široké spektrum využitia. To je dané hlavne možnosťami audio vstupov. Najdôležitejším z nich je HDMI vstup s funkcia ARC (Audio Return Channel). Na prenos zvuku v najvyššej kvalite, vrátane využitia funkcie Dolby Atmos, odporúčame prepojiť televízor so soundbarom práve HDMI káblom. Vďaka funkcii HDMI CEC sa navyše soundbar zapne/vypne zároveň s televízorom a bude ho možné ovládať diaľkovým ovládačom od televízora.

Vhodným prepojením soundbaru s televízorom je tiež optický audio kábel prostredníctvom optického vstupu.

Hudobný obsah môžete pohodlne streamovať do soundbaru aj cez Bluetooth, napr. zo svojho mobilného zariadenia. Soundbar podporuje jeho verziu 5.1 s podporou profilov A2DP, AVRCP.

Príjemným benefitom je tiež podpora prehrávania MP3 súborov z externých USB diskov – do veľkosti 32 GB; alebo možnosť využitia AUX in vstupu.

Prepínať medzi zdrojmi zvuku (HDMI, Bluetooth, atď.) je možné pohodlne prostredníctvom diaľkového ovládača alebo aj tlačidlami na hornej strane soundbaru.

Súčasťou balenia soundbaru je aj montážna sada na bezpečné upevnenie soundbaru na stenu, ďalej HDMI kábel a LINE-IN kábel.

Funkcie

  • 2.1 kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom
  • Celkový výkon 220 W (RMS)
  • Podpora HDMI ARC / CEC
  • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
  • USB vstup
  • Podpora formátu MP3
  • Ekvalizéry
  • Držiak na montáž na stenu
  • Diaľkový ovládač

Špecifikácia 

Bluetooth V 5.1 – podpora profilov A2DP, AVRCP 
Soundbar: Frekvenčný rozsah 120 Hz – 20 kHz, Výkon 120 W
Subwoofer: Frekvenčný rozsah 40 Hz – 120 Hz, Výkon 100 W  
USB vstup (max. 32 GB)
Šířka 87 cm
Napájanie zo siete

Konektory a vstupy 

1x HDMI ARC vstup
Optický audio vstup
Koaxiálny audio vstup
USB vstup
AUX in vstup

Obsah balenia

Montážna sada na stenu
LINE-IN kábel

Technické parametre:

Šírka 98.0 cm
Šírka 87.5 cm
Výška 36.0 cm
Prehrávané formáty MP3
Výška 32.0 cm
Celkový výkon RMS 220 W
Konfigurácia reprosústavy 2.1
Hĺbka 31.5 cm
Hĺbka 18.0 cm
Subwoofer bezdrôtový
Hmotnosť 6.66 kg
Hmotnosť 4.83 kg
Dolby Atmos nie
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth
Typ pripojenia digitálne optické, AUX, HDMI ARC, USB, digitálne koaxiálne
SMART Nie
Umelá inteligencia Nie
Špecifické funkcie HDMI ARC / CEC
HDMI 1.4 1
Počet USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (Š × V × H) 87,2 × 6,6 × 9,2 cm
Subwoofer (V × Š × H) 15 × 32,2 × 22 cm
Označenie BT pripojenia TH-E631B
Štandardne dodávané príslušenstvo návod/rýchly návod, sieťový kábel, diaľkový ovládač, batérie pre diaľkový ovládač, nástenný držiak – súprava pre montáž na stenu, AUX–IN kábel
Rozmer (cm) 87 cm
Amazon Alexa Nie
Apple HomeKit Nie
Google Home Nie
Vlastný systém Nie
JVC Premium Service Pack

Kde kúpiť JVC