Soundbar JVC TH-E741B, 2.1

Kód produktu: JVCTHE741B
Soundbar 2.1 kanálový zvuk, výkon 280 W, bezdrôtový subwoofer, Dolby Atmos, HDMI eARC/CEC, Bluetooth, USB(MP3), optický vstup, AUX, diaľkový ovládač, ekvalizéry

Ideálny pre televízory JVC

Pokiaľ chcete povýšiť zvuk z televízora na nadpriemernú úroveň, je vhodné ho doplniť externým reproduktorom. Najlepšou voľbou na vylepšenie zvukovej reprodukcie televízora je jednoznačne soundbar značky JVC.
 
Soundbar JVC TH-E741 s 2.1. kanálovým zvukom a bezdrátovým subwooferom predstavuje ideálny doplnok k televízoru pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať filmové zážitky ako v kine alebo počúvať obľúbenú hudbu v pohodlí svojej obývacej izby. Dokonalý zvukový zážitok ešte umocňujú vstavané ekvalizéry, ktoré upravujú nastavenie podľa žánru – film, hudba, šport, hovorené slovo. Samozrejmosťou je tiež možnosť užívateľského nastavenia vyváženia výšok a basov podľa Vašej preferencie.

Dokonalý zážitok z filmu

Soundbar JVC TH-E741 zaujme predovšetkým využitím 2.1 kanálového zvuku a celkovým výkonom 280 W. V pozdĺžnom rozložení prístroja sú uložené 4 reproduktory – dva pre ľavý a dva pre pravý kanál. Tento systém prispieva predovšetkým pre lepší zážitok sledovania filmov.

Užite si dunivé basy

Nepostrádateľnou súčasťou každej hudobnej alebo filmovej produkcie sú nízke tóny, teda basy. O ich výrazné podanie sa stará bezdrôtový subwoofer s výrazným bass reflexom. Subwoofer sa automaticky páruje so soundbarom po jeho zapnutí. Odpadá tak nutnosť káblového prepojenia oboch prístrojov.

Doma ako v kine

Kombinácia televízora a soundbaru JVC TH-E741 Vás okamžite vtiahne do filmového deja rovnako, ako pri návšteve kina. A to vďaka technológii Dolby Atmos, ktorá prevádza zvukový signál z televízora do priestorového zvuku. Navyše bez nutnosti použitia ďalších reproduktorov, ako je nutné u systémov zložitejších domácich audiosystémov. Vy si tak môžete v pohodlí obývacej izby užiť priestorové zvukové efekty ako v kine.

Film, hudba, hovorené slovo…

Soundbar JVC TH-E741 umožňuje široké spektrum využitia. To je dané hlavne možnosťami audio vstupov. Najdôležitejším z nich je HDMI vstup s funkcia eARC (Enhanced Audio Return Channel). Na prenos zvuku v najvyššej kvalite, vrátane využitia funkcie Dolby Atmos, odporúčame prepojiť televízor so soundbarom práve HDMI káblom. Vďaka funkcii HDMI CEC sa navyše soundbar zapne/vypne zároveň s televízorom a bude ho možné ovládať diaľkovým ovládačom od televízora.

Vhodným prepojením soundbaru s televízorom je tiež optický audio kábel prostredníctvom optického vstupu.

Hudobný obsah môžete pohodlne streamovať do soundbaru aj cez Bluetooth, napr. zo svojho mobilného zariadenia. Soundbar podporuje jeho verziu 5.1 s podporou profilov A2DP, AVRCP.

Príjemným benefitom je tiež podpora prehrávania MP3 súborov z externých USB diskov – do veľkosti 32 GB; alebo možnosť využitia AUX in vstupu.

Prepínať medzi zdrojmi zvuku (HDMI, Bluetooth, atď.) je možné pohodlne prostredníctvom diaľkového ovládača alebo aj tlačidlami na boku soundbaru.

Súčasťou balenia soundbaru je aj montážna sada na bezpečné upevnenie soundbaru na stenu, ďalej HDMI kábel a LINE-IN kábel.

Funkcie

  • 2.1 kanálový soundbar s bezdrôtovým subwooferom
  • Prostorový zvuk Dolby Atmos
  • Celkový výkon 280 W (RMS)
  • Podpora HDMI eARC / CEC
  • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie
  • USB vstup
  • Podpora formátu MP3
  • Ekvalizéry
  • Držiak na montáž na stenu
  • Diaľkový ovládač

Špecifikácia 

Bluetooth V 5.1 – podpora profilov A2DP, AVRCP 

Soundbar: Frekvenčný rozsah 120 Hz – 20 kHz, Výkon 120 W

Subwoofer: Frekvenčný rozsah 40 Hz – 120 Hz, Výkon 160 W  

USB vstup (max. 32 GB)

Šířka 87 cm

Napájanie zo siete

Konektory a vstupy 

1x HDMI eARC vstup (v. 2.1)

2x HDMI vstup

Optický audio vstup

Koaxiálny audio vstup

USB vstup

AUX in vstup

Obsah balenia

Montážna sada na stenu

HDMI kábel

LINE-IN kábel

Technické parametre:

Šírka 98.0 cm
Šírka 87.0 cm
Výška 46.0 cm
Celkový výkon RMS 280 W
Prehrávané formáty MP3
Výška 34.5 cm
Konfigurácia reprosústavy 2.1
Hĺbka 20.5 cm
Hĺbka 44.0 cm
Subwoofer bezdrôtový
Hmotnosť 9.64 kg
Hmotnosť 7.57 kg
Zvuk Dolby Atmos
Dolby Atmos áno
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth
Typ pripojenia digitálne optické, HDMI, 3,5 mm jack, USB, HDMI eARC
SMART Nie
Umelá inteligencia Nie
Špecifické funkcie HDMI eARC / CEC
HDMI 2.1 3
Počet USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (Š × V × H) 86,9 × 7,4 × 10,5 cm
Subwoofer (V × Š × H) 17 × 34,5 × 31,3 cm
Štandardne dodávané príslušenstvo RCA kábel, návod/rýchly návod, sieťový kábel, diaľkový ovládač, batérie pre diaľkový ovládač, HDMI kábel, nástenný držiak – súprava pre montáž na stenu
Označenie BT pripojenia TH-E741B
Rozmer (cm) 87 cm
JVC Premium Service Pack

Video

Kde kúpiť JVC